1.Positio Ultra-Humilis
Altitudo minima mensae operationis ophthalmologicae ad 500mm aptari potest. Systema impulsionis electromagneticae notum stabile, fidum et sine strepitu est in operatione. Optima electio est pro ophthalmologia et chirurgia ORL.
2.Lamina Capitis Amovibilis
Lamina capitis amovibilis facile per mechanicam machinam gubernatur.
Forma concava in medio pulvini capitis lecti requisitis ergonomicis satisfacit.
3. Superficies Lata
Latitudo superficiei 550mm attingere potest, permittens aegroto in ea commodius iacere.
4. Pedalibus Flexibilibus Interruptor
Angulus laminae dorsi et laminae cruris per pedale adaptari potest, quod medico commodum est ad positionem aegroti ad positionem optimam per operationem ophthalmologicam accommodandam.
5. Frenum Petali
Frena pedalia mechanica celeriora, commoda, tuta et certa sunt.
6. Sella Medica Facultativa
Sella medica brachia, dorsum et altitudinem sedis adaptare potest.
Parametri
| Res exemplaris | Mensa Operatoria Ophthalmica Electrica TDG-2 |
| Longitudo et Latitudo | 2080mm * 550mm |
| Elevatio (Sursum et Deorsum) | 700mm / 500mm |
| Lamina Capitis (Sursum et Deorsum) | 45°/ 90° |
| Lamina Dorsalis (Sursum et Deorsum) | 45°/20° |
| Lamina Cruris (Sursum et Deorsum) | 45°/20° |
| Lapsus Horizontalis | 300mm |
| Systema electromotoricum | Jiecang |
| Tensio electrica | 220V/110V |
| Frequentia | 50Hz / 60Hz |
| Compatibilitas Potestatis | 1.0 kW |
| Batteria | Ita |
| Materasso | Materacem Memoriae |
| Materia Primaria | Chalybs Inoxidabilis 304 |
| Capacitas Oneris Maxima | CC chiliogrammata |
| Garantia | Annus Unus |
Accessoria Ordinaria
| Non. | Nomen | Quantitates |
| 1 | Virga Infusionis | 1 Set |
| 2 | Tabula Brachialis | Par unum |
| 3 | Ferculum Instrumentorum | 1 Set |
| 4 | Fibula Fixans | 1 Set |
| 5 | Materasso | 1 Set |
| 6 | Interruptor pedalis | 1 Set |