Mensa electrica examinationis gynaecologicae FD-G-1 materiis altae firmitatis utitur et corrosioni resistit, quod purgationi et disinfectioni quotidianae valetudinarii favet.
Elevatio superficiei mensae examinationis, angulus tabulae dorsi et tabulae cruris per pedale adaptari possunt.
Accessoria completa sunt, et sunt fulcra umeraria, lora humeralia, lora carpi, ansae, fulcra crurum, et pelvia pulveris cum colis in norma.
Basis mensae examinationis gynaecologicae structuram U-formam habet, quae spatium motui pedum et crurum ad opus cotidianum medici praebet.
Hoc lectum operatorium examinationis gynaecologicae medicae, non solum examinationibus gynaecologicis, sed etiam urologiae masculinae aptum est.
1.Materacem Spumans Sine Sutura
Materax formatus mensae electricae examinationis gynaecologicae recentissimam technologiam spumandi sine suturis utitur, quae commoditatem aegroti insigniter auget.
2.Materia corrosioni resistens
Omne tegumentum mensae electricae examinationis gynaecologicae ex materiis praestantibus factum est, quae corrosioni resistunt, facile mundantur et disinfecuntur.
3. Interruptor pedalis
Pedale interruptore instructus, motus varios mensae examinationis obstetricae flexibiliter moderare.
4.Accessiones Versatiles
Praeter fulcrum humerale consuetum, lora humeralia, manubria, fulcra crurum, pedalia crurum, pelvis immunditiarum, lumen examinationis gynaecologicae, vel sella medica etiam ad optiona praesto sunt.
Parametri
| ModellumRes | Mensa Examinationis Gynaecologicae Electrica FD-G-1 |
| Longitudo et Latitudo | 1800mm * 550mm |
| Elevatio (Sursum et Deorsum) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg inversus | 14°/17° |
| Lamina Dorsalis (Sursum et Deorsum) | 60°/10° |
| Systema electromotoricum | Jiecang |
| Tensio electrica | 220V/110V |
| Frequentia | 50Hz / 60Hz |
| Compatibilitas Potestatis | 1.0 kW |
| Batteria | Ita |
| Materasso | Materacium Sine Suturitate |
| Materia Primaria | ABS |
| Capacitas Oneris Maxima | CL chiliogrammata |
| Garantia | Annus Unus |
SnormaAccessoria
| Non. | Nomen | Quantitates |
| 1 | Brachii Sustentatio | Unum par |
| 2 | Lamina cruris | 1 Set |
| 3 | Materasso | 1 par |
| 4 | Ansa | Unum par |
| 5 | Interruptor pedalis | 1 Set |