1. Systema Camerae
Camera inclusa, non opus est eam aliis bracchiis suspendere.
2. Haec lux cubiculi chirurgici imagines celeriter et alta qualitate capit et reddit. Propter zoom opticum 10X, imagines ex omni aspectu videri possunt.
3. Haec lux cubiculi chirurgici etiam chirurgiam notare potest. Ad usus exercitationis et studiorum adhiberi potest.
Systema Monitorium
1. Per divulgationem operationis, lumen cubiculi operatorii LEDD500700C+M permittere potest ut ministri clinicae progressum tuum sequantur sine interruptione campi sterilis.
2. Lumen cubiculi operatorii cum camera et monitore inclusis aliam visionem desuper capitis chirurgici praebet, ut turma chirurgica tua proceduras chirurgicas toto orbe terrarum communicare possit.
Parametrums:
| Camera | |
| Resolutio | 210 megapixelorum 1920 (A) × 1080 (V) |
| Modus communicationis | RS232 |
| Protocolla communicationis | HITACHI / SONY VISCA |
| Coniunctor | Compatibilitas LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) 110/LVDS 30P |
| Genus sensoris | CMOS 1/2.9" / CMOS 1/3" |
| Modus scansionis | Inspectio Progressiva |
| Systema Diei et Noctis | Color/albus et niger/automaticus |
| Illuminatio minima | color: 0.1 lux, niger et albus: 0.01 lux |
| Modus synchronizationis | inter-synchronizatio |
| Exitus video | signum digitale |
| Signum ad Nucleum (SNR) | ≥50dB (AGC inactivum) |
| Lens | |
| IRCUT | IRCUT duplex filtrum commutans automatice |
| Lentes opticae | 10X f = 5mm ~ 50mm |
| angulus campi | A: 51.8° (O) ~ 5.86° (T) V: 39.1° (O) ~ 4.4° (T) |
| Functio | |
| modus expositionis | A/M |
| libra alba | Automaticus |
| Modus Focus | A/M |
| imperium adipisci | A/M |
| Effectus Imaginis | Automaticum/coloratum/album et nigrum/negativum |
| functio specularis | Sustentatio (speculum horizontale + speculum verticale) |
| imagines volubiles | Auxilium |
| Lata Dynamica | D-WDR |
| DNR (Rescissio Nullitatis) | 2D-DNR |
| obturator electronicus | 1/30s ~ 1/10,000s |
| proportio contrastus | Adaptabilis |
| saturatio | Adaptabilis |
| Functio anti-nebulae | Auxilium |
| Marginalis | Auxilium |
| Specificatio generica | |
| Dimensiones | 38.6 (L) * 41 (A) * 64.6 (L) mm |
| Temperatura/humiditas laboris | ﹣10℃~50℃, 10% RH ~ 60% RH |
| Temperatura/humiditas repositionis | ﹣20℃~60°C, 10% RH ~ 80% RH |
| fons potentiae | DC 12V ± 10% |
| consumptio energiae | 3.5W MAX |
| Pondus netum | 110g |
Monitor
| Parametrus Praecipuus | |
| Magnitudo scrinii | 21.5' |
| Modus Illuminationis Posterioris | LED |
| Area Ostentationis | 475.2mm (Latitudo) × 267.3mm (Altitudo) |
| Proportio Aspectus | XVI:9 |
| Resolutio Maxima | 1920×1080 |
| Color Ostentationis | 16.7M |
| Spatium Pixel | 0.2475 (A) × 0.2475 (V) |
| Luminositas | 300cd/㎡ |
| Contrastus Imaginis | 1500:1 |
| Angulus Visionis | 850/850/750/650 |
| Tempus Responsionis | 8MS |
| Frequentia Campi | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Ingressus et egressus | |
| SDI IN | 1 |
| SDI EXITUS | 1 |
| AV IN | 22 (2×BNC) |
| Egressus AV | 1 |
| S-VIDEO | 1 |
| Introitus VGA | 1 |
| Introitus HDMI | 1 |
| Input YPbPr/YCbCr | 3 (3×BNC) |
| Ingressus RS232 (Optionalis) | 1 |
| Ingressus audio | 1 |
| Egressus audio | 1 |
| Systema colorum | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Lingua | Sinica/Anglica/Gallica/Germanica/Italica/Hispanica/ |
| Fons potentiae | |
| Potestas | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Potestas Subsidiaria | 5W |