Mensa operatoria electrica TDG-1 quinque greges actionum principales habet: elevationem superficiei lecti electrice adaptabilem, inclinationem antrorsum et retrorsum, inclinationem sinistram et dextram, elevationem laminae dorsi, et frenum.
Aspectus pulchrus, corpus, basis, columna elevatoria, et latera huius machinae electricae operativae omnia ex chalybe inoxidabili summae qualitatis facta sunt, cum alto politura, resistentia corrosionis et magna robore mechanico.
Varias positiones mensae operationis electricae sapienter adapta, uno clavi gubernatione. Actuatorem electricum LINAK adhibet, qui silens, accuratus et parvo sumptu sustentationis est. Designatio rotarum magnarum, silens et decompressio antiseismica.
Haec mensa operatoria electrica apta est ad varias chirurgias, ut chirurgiam abdominalem, obstetriciam, gynaecologiam, otorinolaringoiatralem, urologiam, anorexicam et orthopaediam, et cetera.
1.AsingularisAadaptationeswcumGas Sfontes
Et articulationes dorsales et crurum mensae operatoriae electricae TDG-1 instructae sunt structuris sustentatoriis cylindri gaseosi, quae varias adaptationes lenes, silentes, et sine vibratione reddunt, dum structuram articulationis efficaciter protegunt et aegrotum ne cadat prohibent.
2.Actuator Linearis Electricus LINAK
Usus virgae impulsoriae electricae necessitatem medicis tollit ut positionem mensae operatoriae manu moderentur. Solum opus est moderamine remoto tenere, quod facile est et laborem conservat. Comparata cum cura post-venditionem mensae operatoriae hydraulicae, mensa operatoria electrica etiam sumptus curae post-venditionis magnopere minuit. Dum aptatur, virga impulsoria electrica accuratius poni potest, et processus aptationis silentiosissimus est.
3. Basis Typi Y
Basis lecti formam Y habet, quae non solum formae ergonomicae congruit, sed etiam stabilitatem mensae operatoriae electricae auget, sed etiam spatium amplius liberum cruribus medicis praebet, quo medicis permittitur aegrotum propius accedere.
4. Accessiones Versatiles
Instructa loris humeralibus, loris carpi, loris crurum, et loris corporis ut aegroti sub anaesthesia generali non cadant inter chirurgiam. Laminae crurales, fulcra brachialia, fulcra corporis et fulcra crurum omnia pulvinis spumae memoriae instructa sunt ut commoditas operationis et circulationem normalem humorum corporis per operationem curentur.
5. L.Designatio rotae maioris
Basis mensae operationis electricae mechanicae rotis magnis (diametro) designata est≥100mm), quod flexibile est ad movendum. Rotae surgunt cum frenant, basis lecti firmiter in contactu est cumsolum, et stabilitas bona est.
6. Accumulator Incorporatus
Si electricitas deficiat, altilium inclusum quinquaginta operationes sustinere potest.
Pametra
| ModellumRes | Mensa Operationis Electricae TDG-1 |
| Longitudo et Latitudo | 2050mm * 500mm |
| Elevatio (Sursum et Deorsum) | 890mm/ 690mm |
| Lamina Capitis (Sursum et Deorsum) | 60°/ 60° |
| Lamina Dorsalis (Sursum et Deorsum) | 90°/ 17° |
| Lamina Cruris (Sursum / Deorsum / Extrorsum) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversum | XXV°/ XI° |
| Inclinatio Lateralis (Sinistra et Dextra) | 20°/ 20° |
| Elevatio Pontis Renalis | ≥110mm |
| Flexus/Reflexus | Operatio Combinationis |
| Tabula Moderatoria | Facultativum |
| Systema electromotoricum | Linak |
| Tensio electrica | 220V/110V |
| Frequentia | 50Hz / 60Hz |
| Compatibilitas Potestatis | 1.0 kW |
| Batteria | Ita |
| Materasso | Materacem Memoriae |
| Materia Primaria | Chalybs Inoxidabilis 304 |
| Capacitas Oneris Maxima | CC chiliogrammata |
| Garantia | Annus Unus |
SAccessoria Standard
| Non. | Nomen | Quantitates |
| 1 | Velum Anaesthesiae | Una pars |
| 2 | Sustentatio Corporis | Unum par |
| 3 | Brachii Sustentatio | Unum par |
| 4 | Crura Sustentatoria | Unum par |
| 5 | Ansa Pontis Renalis | Una pars |
| 6 | Materasso | 1 Set |
| 7 | Manus Remota | Una pars |
| 8 | Linea Electrica | Una pars |