Mensa operatoria mobilis TDY-2 lectum et columnam ex chalybe inoxidabili 304 habent, facilem ad purgandum et contra pollutionem.
Superficies mensae in quinque partes divisa est: pars capitis, pars dorsi, pars natium, et duas partes crurum amovibiles.
Mensa operatoria mobilis TDY-2 per distantiam 340mm transferri potest, bonam aream prospectivam brachio C in chirurgia praebens, et cum capsulis pellicularum radiographicarum adhiberi potest.
Capitis tabula duplici articulatione praedita, crurum tabula per spiralem gasalem adaptanda. Rotis Germanicis silentibus utuntur. Etiam uno botone ad reponendum, et functiones uno botone ad flexionem et contra flexionem (sunt optionales).
Haec mensa operatoria electrica multifunctionalis apta est variis chirurgiae, ut chirurgiae abdominalis, obstetriciae, gynaecologiae, ORL, urologiae, anorectalis et orthopaediae, etc.
1.Lamina capitis duplici articulatione
Capitis mensae electricae duplici articulatione instructa altitudinem capitis lecti libere adaptare potest, ita ut aegrotus angulum capitis commodum habeat dum operationes in variis positionibus peragit.
2. Lamina cruris potest esse Imperium Electricum vel Imperium Fontis Gasii
Lamina cruris vena gasi regi potest vel ad imperium electricum evehi potest.
3. Systema Duplicis Moderationis Optionale
Moderator manualis et moderamina tabularia optionalia duplicem tutelam pro chirurgia offerunt.
4.Magnae Rotae
Rotae TENTE Germanicae importatae, detritioni resistentes et silentes.
5. Accumulator Recargabilis Incorporatus
Mensa operatoria electrica TDY-2 instructa est accumulatore recargabili summae efficacitatis, qui quinquaginta operationum necessitates explere potest. Simul, fontem potentiae AC habet ad energiam electricam praebendam ut maxima securitas praestetur.
VI.Plura Optio Facultativa
Restitutio unius clavis, functio flexionis positivae et flexionis inversae ad libitum.
Pametra:
| ModellumRes | Mensa Operatoria Electrica Mobilis TDY -2 |
| Longitudo et Latitudo | 2100mm * 550mm |
| Elevatio (Sursum et Deorsum) | 1000mm/ 700mm |
| Lamina Capitis (Sursum et Deorsum) | 45° 90° |
| Lamina Dorsalis (Sursum et Deorsum) | 90°/ 17° |
| Lamina Cruris (Sursum / Deorsum / Extrorsum) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversum | XXV°/ XXV° |
| Inclinatio Lateralis (Sinistra et Dextra) | 15°/ 15° |
| Elevatio Pontis Renalis | ≥110mm |
| Lapsus Horizontalis | 345mm |
| Flexus/Reflexus | Operatio Combinationis |
| Tabula radiographica | Facultativum |
| Tabula Moderatoria | Norma |
| Systema electromotoricum | Jiecang |
| Tensio electrica | 220V/110V |
| Frequentia | 50Hz / 60Hz |
| Compatibilitas Potestatis | 1.0 kW |
| Batteria | Ita |
| Materasso | Materacem Memoriae |
| Materia Primaria | Chalybs Inoxidabilis 304 |
| Capacitas Oneris Maxima | CC chiliogrammata |
| Garantia | Annus Unus |
Accessoria Ordinaria
| Non. | Nomen | Quantitates |
| 1 | Velum Anaesthesiae | Una pars |
| 2 | Sustentatio Corporis | Unum par |
| 3 | Brachii Sustentatio | Unum par |
| 4 | Humerorum Sustentatio | Unum par |
| 5 | Crura Sustentatoria | Unum par |
| 6 | Pedum Sustentatio | Unum par |
| 6 | Ansa Pontis Renalis | Una pars |
| 7 | Materasso | 1 Set |
| 8 | Fibula Fixans | Octo partes |
| 9 | Fibula Longa Fixans | Unum par |
| 10 | Manus Remota | Una pars |
| 11 | Linea Electrica | Una pars |