Omne tegumentum ex chalybe inoxidabili 304 factum est, facile mundandum et disinficiendum.
Materia fibrae altae transmissionis lucis ad usum radiorum X apta est.
Designatio matracis latioris permittit aegros in mensa operatoria commodius iacere.
Mensa operatoria electrohydraulica TDY-G-1 systema moderationis hydraulicae provectum, valvas electromagneticas fidissimas et antlias olei ex Taiwan adhibet, quae quietem et stabilem functionem praestat.
1.Uultra-humilisPpositio
2. Lamina capitis duplicis articulationis
3.Bconstructum-in reneBiugum
4. Accumulator Recargabilis Incorporatus
5. Frena Mechanica
| Res exemplaris | Mensa Electrica-Hydraulica Operatoria TDY-G-1 |
| Longitudo et Latitudo | 2080mm * 550mm |
| Elevatio (Sursum et Deorsum) | 820mm / 520mm |
| Lamina Capitis (Sursum et Deorsum) | 45°/ 90° |
| Lamina Dorsalis (Sursum et Deorsum) | 80°/ 20° |
| Lamina Cruris (Sursum / Deorsum / Extrorsum) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversum | 20°/ 20° |
| Inclinatio Lateralis (Sinistra et Dextra) | 15°/ 15° |
| Elevatio Pontis Renalis | 110mm |
| Systema electromotoricum | Chaoger ex Taiwan |
| Tensio electrica | 220V/110V |
| Frequentia | 50Hz / 60Hz |
| Compatibilitas Potestatis | 1.0 kW |
| Batteria | Ita |
| Materasso | Materacem Memoriae |
| Materia Primaria | Chalybs Inoxidabilis 304 |
| Capacitas Oneris Maxima | CC chiliogrammata |
| Garantia | Annus Unus |
SAccessoria Standard
| Non. | Nomen | Quantitates |
| 1 | Velum Anaesthesiae | Una pars |
| 2 | Sustentatio Corporis | Unum par |
| 3 | Brachii Sustentatio | Unum par |
| 4 | Humerorum Sustentatio | Unum par |
| 5 | Crura Sustentatoria | Unum par |
| 6 | Pedum Sustentatio | Unum par |
| 7 | Ansa Pontis Renalis | Una pars |
| 8 | Fibula Longa Fixans | Unum par |
| 9 | Fibula Fixans | Octo partes |
| 10 | Manus Remota | Una pars |
| 11 | Linea Electrica | Una pars |
| 12 | Pedal | Par unum |