Mensa operationis hydraulicae electrica TDY-Y-1 structuram transmissionis hydraulicae electricae importatae adoptat, quae technologiam transmissionis virgae impulsoris electricae traditionalem substituit.
Adaptatio positionis est accuratior, celeritas motus uniformior et stabilior, et effectus fidissimus et diuturnus.
Basis formae Y stabilitatem et satis spatii cruribus praestat.
Functio translationis et tabula lecti perlucida, brachio C instructa, radiographiam totius corporis perficere possunt.
Systema duplicis moderationis, praeter moderationem remotam manualem, systemate moderationis columnae in casu necessitatis instructum est. Functio unius clavis ad reset efficientiam operis medici praebet.
Haec mensa operatoria integrata electro-hydraulica apta est variis chirurgiae, ut chirurgiae abdominalis, obstetriciae, gynaecologiae, otorinolaringoiatriae, urologiae, anorectalis et orthopaediae, etc.
1.Systema Duplicis Moderationis
Mensa operativa electrica-hydraulica TDY-Y-1 duplices modos moderandi habet: unum est moderator filarius cum functione unius clavis automaticae restitutionis gradus, alterum vero est systema moderandi columnae in casu necessitatis. Duo series systematum operativorum independentium, eadem functione praedita, efficiunt ut systema moderandi in casu necessitatis adhuc certo modo operari possit etiamsi moderator filarius deficit, usum tutum mensae operativae praebentes.
2. Praesto ad radiographiam inspiciendum
Superficies mensae electrico-hydraulicae in chirurgia radios X transmittere potest, et ferreum ductorium sub mensa installatum est ad capsas pellicularum radiographicarum transportandas.
3. Compatibile cum brachio C
Cursus motus horizontalis electrici 340 mm est, qui spatium accuratum et commodum positionis pro brachio C praebet, et radiographiam totius corporis sine motu aegroti perficere potest.
4. Accumulatores Recargabiles
Mensa chirurgica electrica-hydraulica TDY-Y-1 accumulatoribus recargabilibus altae efficacitatis instructa est, quae necessitates ≥50 operationum explere possunt, ita ut sine fonte potentiae externo fungatur. Accumulator recargabilis nullam curam requirit et diu adhiberi potest. Simul, vis electrica alternans (AC) ad energiam electricam praebendam adhiberi potest, ut maxima securitas praestetur.
5.One-buttonResetF.unctio
Nova functio unius clavis ad reset operationes intricatas simplificat.
Parametri
| Res exemplaris | Mensa Operativa Electrica-Hydraulica TDY-Y-1 |
| Longitudo et Latitudo | 1960mm * 500mm |
| Elevatio (Sursum et Deorsum) | 1090mm / 690mm |
| Lamina Capitis (Sursum et Deorsum) | 60°/85°/0° |
| Lamina Dorsalis (Sursum et Deorsum) | 85°/ 40° |
| Lamina Cruris (Sursum / Deorsum / Extrorsum) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversum | XXVIII°/ XXVIII° |
| Inclinatio Lateralis (Sinistra et Dextra) | 18°/ 18° |
| Elevatio Pontis Renalis | 100mm |
| Lapsus Horizontalis | 340mm |
| Positio nulla | Unum botonem, ordinarium |
| Flexus/Reflexus | Operatio Combinationis |
| Tabula radiographica | Facultativum |
| Tabula Moderatoria | facultativus |
| Globulus sistendi in casu necessitatis | Facultativum |
| Systema electromotoricum | Chaoger ex Taiwan |
| Tensio electrica | 220V/110V |
| Frequentia | 50Hz / 60Hz |
| Compatibilitas Potestatis | 1.0 kW |
| Batteria | Ita |
| Materasso | Materacem Memoriae |
| Materia Primaria | Chalybs Inoxidabilis 304 |
| Capacitas Oneris Maxima | CC chiliogrammata |
| Garantia | Annus Unus |
SAccessoria Standard
| Non. | Nomen | Quantitates |
| 1 | Velum Anaesthesiae | Una pars |
| 2 | Sustentatio Corporis | Unum par |
| 3 | Brachii Sustentatio | Unum par |
| 4 | Humerorum Sustentatio | Unum par |
| 5 | Crura Sustentatoria | Unum par |
| 6 | Lamina Pedis | Unum par |
| 7 | Ansa Pontis Renalis | Una pars |
| 8 | Materasso | 1 Set |
| 9 | Fibula Fixans | Octo partes |
| 10 | Imperium Remotum | Una pars |
| 11 | Linea Electrica | Una pars |
| 12 | Oleum Hydraulicum | 1 vas olei |