Mensa operationis gynaecologiae hydraulicae TF, corpus, columna et basis omnia ex chalybe inoxidabili facta sunt, magna robore mechanico et resistentia corrosionis praedita, et purgationi et disinfectioni apta.
Haec mensa operationis gynaecologiae hydraulicae cum fulcro humerali, corrigia humerali, manubrio, fulcro crurum et pedalibus, pelvi pulveris cum colatore, et lumine examinationis gynaecologicae (optionali) instructa est.
Altitudo mensae operationis gynaecologiae hydraulicae pedalibus aptari potest, et inclinatio lecti manubrio quatiendo adaptari potest.
Cum freno premitur, basis fixa in imo lecti demittitur, quod aream contactus cum solo auget et stabilitatem lecti praestat.
Late ad gynaecologiam, obstetriciam, urologiam, et chirurgiam anorectalem adhibetur.
1. Materia Chalybis Inoxidabilis
Corpus principale, latera, columna elevatoria et basis mensae operatoriae gynaecologiae hydraulicae ex chalybe inoxidabili 304 summae qualitatis factae sunt, quae magnam firmitatem mechanicam, resistentiam corrosionis et facilem purgationem praebent.
2. Lata Superficies Mensae
Latitudo superficiei mensae operationis gynaecologiae hydraulicae 600mm attingere potest, quod hominibus cuiusdam corporis formae valde amicum est et commoditatem auget.
3. Accessiones Versatiles
Praeter fulcrum humerale consuetum, lora humeralia, ansas, fulcra crurum, pedalia crurum, pelvis immunditiarum, lumen examinationis gynaecologicae etiam ad libitum praesto sunt.
4. Pes Fixus Singularis
Pes fixus singularis mensae operatoriae aream contactus cum solo auget et stabilitatem gynaecologiae hydraulicae praestat.
Parametri
| Res exemplaris | Mensa Operationis Gynaecologiae Hydraulicae TF |
| Longitudo et Latitudo | 1800mm * 600mm |
| Elevatio (Sursum et Deorsum) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversum | 8°/ 20° |
| Lamina Dorsalis (Sursum et Deorsum) | 70°/ 11° |
| Tensio electrica | 220V/110V |
| Frequentia | 50Hz / 60Hz |
| Materasso | Materacium Sine Suturitate |
| Materia Primaria | Chalybs Inoxidabilis 304 |
| Capacitas Oneris Maxima | CLXXIII chiliogrammata |
| Garantia | Annus Unus |
SnormaAccessoria
| Non. | Nomen | Quantitates |
| 1 | Brachii Sustentatio | Unum par |
| 2 | Ansa | Unum par |
| 3 | Lamina cruris | Una pars |
| 4 | Materasso | 1 par |
| 5 | Lacus Purgamentorum | Una pars |
| 6 | Fibula Fixans | Par unum |
| 7 | Crustulum Genuum | Par unum |
| 8 | Pedal | Par unum |