Mensa operatoria mechanica TS-1 ex chalybe inoxidabili fabricata est, quae magnam firmitatem mechanicam, resistentiam corrosionis et facilem purgationem habet.
Altitudinem superficiei lecti impulsu hydraulico adapta, et angulum laminae cruris posterioris aliis instrumentis auxiliaribus adapta.
Basis T-forma mensae operationis hydraulicae stabilis est et medicis qui diu laborant satis spatii cruribus praebere potest.
Duae optiones sunt, laminae cruris integralis et laminae cruris divisae, aptae hominibus cum variis necessitatibus emptorum.
1.Basis T
Basis ergonomica T-formae mensae operationis manualis non solum bonam stabilitatem et motum flexibilem habet, sed etiam medicis satis spatii crurum praebet ad lassitudinem in opere diuturno minuendam.
2.Pons Renalis Incorporatus
Pons lumbalis inclusus 110mm ascendere potest, quod medicis commodum est ad chirurgiam renum perficiendam.
3. Varia Accessiones
Inter accessiones normales sunt fulcrum humeri, fulcrum humeri, fulcrum corporis, velum anaesthesiae, et fulcrum cruris ad varias operationes faciliores reddendas.
4. Systema Elevationis Hydraulicae
Hydraulice agitur, et altitudo superficiei mensae operatoriae mechanicae pedali aptatur. Leniter et quiete currit. Etiam si electricitas intercluditur, normaliter operari potest. Pro locis ubi electricitas instabilis est, mensae operatoriae hydraulicae eligi possunt.
5.Lamina Cruris Integralis vel Lamina Cruris Divisa
Est versio simplex laminae cruris totius, pretio opportuno. Est etiam lamina cruris divisa, quae sursum deorsumque aptari potest, et extrorsum extendi potest ad varias chirurgias membri inferioris facilitandas.
Pametra
| Res exemplaris | Mensa Operatoria Mechanica TS-1 |
| Longitudo et Latitudo | 1980mm * 500mm |
| Elevatio (Sursum et Deorsum) | 950mm/ 750mm |
| Lamina Capitis (Sursum et Deorsum) | 45°/ 90° |
| Lamina Dorsalis (Sursum et Deorsum) | 75°/ 30° |
| Lamina Cruris (Sursum / Deorsum / Extrorsum) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg inversum | 20°/30° |
| Inclinatio Lateralis (Sinistra et Dextra) | 20°/ 20° |
| Elevatio Pontis Renalis | ≥110mm |
| Materasso | Materacem Memoriae |
| Materia Primaria | Chalybs Inoxidabilis 304 |
| Capacitas Oneris Maxima | CC chiliogrammata |
| Garantia | Annus Unus |
SAccessoria Standard
| Non. | Nomen | Quantitates |
| 1 | Velum Anaesthesiae | 1 Pars |
| 2 | Sustentatio Corporis | Par unum |
| 3 | Brachii Sustentatio | Par unum |
| 4 | Requies Humeri | Par unum |
| 5 | Crustulum Genuum | Par unum |
| 6 | Fibula Fixans | 1 Set |
| 7 | Materasso | 1 Set |